Випускники Херсонського державного університету отримали дипломи про вищу освіту

дипломи, вручення, випускники
У Херсонському державному університеті відбулося урочисте вручення дипломів магістрам факультету біології, географії та екології.

Сьогодні, 2 квітня, свої довгоочікувані документи про здобуття вищої освіти отримали 11 випускників факультету, які навчалися за освітньою програмою Середня освіта (Біологія та здоров’я людини). Зазначимо, що наприкінці 2020 року вищезазначена освітня програма проходила акредитацію, відбувалися певні зміни у документообігу Міністерства освіти і науки України. Тож молодь змогла отримати документи тільки зараз.

Вітаючи магістрів, ректор ХДУ Олександр Cпіваковський зазначив: «Жити у час змін надзвичайно складно! І це відчуває не тільки колектив університету, а й студенти. Бажаю, аби ви завжди гідно проходити всі життєві випробування, реалізовували свої плани, стали високопрофесійними фахівцями. І, звичайно, завжди знаходили баланс між своїми амбіціями та можливістю їх реалізувати».

Проректорка з навчальної та науково-педагогічної роботи Дар’я Мальчикова побажала, аби дипломи, здобуті багаторічною працею та зусиллями, надали нашим випускникам можливість успішно рухатися вперед. «Зичу, аби знання, здобуті під час навчання у Херсонському державному університеті, стали тим фундаментом, спираючись на який ви змогли реалізувати всі свої професійні плани. А диплом – не просто ліг на поличку, а став поштовхом для вашого зростання», – зазначила проректорка.

Привітав випускників з однією з найважливіших подій у житті й декан факультету біології, географії та екології Ігор Пилипенко, який побажав успіхів, здійснення мрій та життєвих планів. Також у ході заходу приємні слова на адресу магістрів лунали й від професорсько-викладацького складу факультету.

Диплом Херсонського державного університету – шлях до успішної кар’єри! Щороку це доводять випускники, які по завершенню навчання успішно будують свій професійний шлях в освітніх та наукових закладах.


Пресцентр ХДУ
© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: i-atanasov@bigmir.net, контактиархівТеатр Куліша - Херсон