У Херсонському держуніверситеті обговорили питання лідерства

Співаковський, лидерство, студенти
Як стати лідером, принципи командної взаємодії та вміння змінюватися – ці та багато інших тем студенти Херсонського державного університету обговорили з ректором Олександром Співаковським. Сьогодні під час лекції спікер поділився з молоддю своїм баченням формули успіху та кейсами, які дозволяють розвивати лідерські якості.

Мистецтво лідера – не нав’язувати власну точку зору, а вміння переконувати. На думку Олександра Співаковського, ключові якості лідера – сформувати команду однодумців, взаємодіяти з нею, самовдосконалюватися та змінюватися в контексті сьогодення.

«Якщо хочеш стати лідером і при цьому все робитимеш самотужки – точно ніколи ним не станеш! Команда, членам якої можна делегувати повноваження, – вкрай важливо! Як наслідок – у лідера з’являється більше вільного часу задля планування та побудови відповідних алгоритмів, які допоможуть об’єднати тисячі людей навколо однієї ідеї», – зазначає лектор.

Як ректор Олександр Співаковський зацікавлений, аби студенти були справжніми лідерами. І, виходячи зі стін університету, мали значний багаж кейсів, які необхідні для подальшої самореалізації – як особистої, так і професійної.

«Сьогоднішня зустріч дозволяє наблизитися до студентів, краще зрозуміти їхнє світобачення», – наголосив Олександр Співаковський.

Лекція пройшла у форматі вільного діалогу. Студенти мали змогу поставити запитання ректору та навіть подискутувати. Найбільше молодь зацікавила класифікація Олександра Співаковського щодо чотирьох етапів формування власних інтелектуальних інфраструктур.

На заході були присутні студенти-лідери усіх факультетів Херсонського державного університету. Серед учасників була й голова студентського парламенту ХДУ Анна Майба.

«Лекція дала поштовх для переосмислення моєї роботи з командою студентів. Я отримала корисні кейси – як зробити нашу роботу більш результативною та злагодженою», – прокоментувала Анна Майба.

Посмішки на обличчях, зосереджені погляди слухачів, слова вдячності та, найголовніше, сховані телефони – говорить про те, що такий формат зустрічей з особистостями, які мають певні досягнення й готові ділитися досвідом з молодим поколінням, є актуальними для студентства.

Пресцентр ХДУ
© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: i-atanasov@bigmir.net, контактиархівТеатр Куліша - Херсон