У Херсонському держуніверситеті обговорили принципи роботи під час дистанційного навчання

ХДУ, принципи роботи НУШ, дистанційне навчання
У коворкінг-залі Херсонського державного університету відбувся обласний науково-практичний Інтернет-семінар «Ресурсна складова розвитку особистості в умовах нової української школи». Ініціаторами та організаторами заходу виступили представники кафедри педагогіки, психології й освітнього менеджменту імені професора Є.Петухова педагогічного факультету.

Семінар проходив на платформі Google Meet. Долучитися до заходу виявили бажання представники закладів загальної середньої освіти, дошкільних закладів та методичних служб з різних куточків Херсонщини.

З привітальним словом на семінарі виступили представники ректорату. Зокрема перший проректор Сергій Омельчук охарактеризував важливість інтеграції та налагодження зв’язків університету з освітніми закладами нашого регіону. Також Сергій Аркадійович наголосив на можливості проходження курсів підвищення кваліфікації для вчителів та вихователів на базі Херсонського державного університету.

Проректорка з навчальної та науково-педагогічної роботи Дар’я Мальчикова зазначила, що важливо звертати увагу не лише на ті тренди, які пропонує світова та всеукраїнська спільноти, а й активно співпрацювати з практиками Херсонщини: «Цінно почути саме від сьогоднішніх фахівців нові техніки, методики та підходи, які вони, отримавши певну освіту, застосовують на місцях».

«Педагогічний факультет не стоїть на місці і активно рухається назустріч новим розробкам та сучасним технологіям. Ми докладаємо зусилля, аби професійна діяльність наших викладачів була тісно пов’язана з вчителями-практиками. Адже тільки разом нам вдасться виховати нове покоління висококваліфікованих педагогів, які будуть успішно використовувати свої знання та навички на Херсонщині», – зазначила деканесса педагогічного факультету, професорка Любов Петухова.

Під час семінару були розглянуті важливі питання: методологія і теорія використання педагогічних технологій; ІКТ засоби навчання як ресурс якісної освіти; психологічне забезпечення освітнього процесу; особливості організації інклюзивної освіти.

Пресцентр ХДУ
© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів