В Херсоні психологи впроваджують принципи "дружнього підходу" до підлітків

підлітки, клініка, психологи
Спеціалісти-психологи кабінету «Клініка, дружня до молоді» (КДМ) Херсонської міської клінічної лікарні імені Карабелеша у березні цього року провели семінари-тренінги для працівників організацій, що працюють з підлітками: молодіжних громадських об’єднань, державних установ, соціальних служб, бібліотек, медичних та навчальних закладів.

Тематика заходів була спрямована на краще розуміння потреб та моделей поведінки підлітків різного віку. На тренінгах відпрацьовувались навички встановлення ефективних відносин з підлітками на основі доброзичливості, добровільності, неосудливого ставлення та поваги. Особливу увагу під час занять було приділено темі психогігієни, профілактиці емоційного (професійного) вигоряння, навичкам стресової стійкості, вмінню безконфліктно спілкуватись.

Взаємодія з партнерськими організаціями підсилює ефективність соціального супроводу підлітків і формує середовище, доброзичливе до підлітків поза межами КДМ. Фахівці КДМ мають майданчик для відпрацювання навичок профілактичної роботи, а організації-партнери отримують консультації для батьків та підлітків. Отримані знання мають допомогти впровадженню серед підлітків здорових моделей поведінки і викоріненню нездорових, що створюють ризик негативного впливу на здоров’я.

Н.Крамаренко , керівник КДМ
Л.Павловська , практичний психолог© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: i-atanasov@bigmir.net, контактиархівТеатр Куліша - Херсон