Нові райони і громади: оновлено атлас адміністративно-територіального устрою Херсонщини

атлас, устрій, райони, громади
Міністерством розвитку громад та територій оновлено атлас адміністративно-територіального устрою України, в тому числі - Херсонщини. В оновленій версії атласу відображено новий адміністративно-територіальний устрій Херсонщини районного та базового рівнів, який був затверджений урядом України у червні 2020 року та постановою Верховної Ради України у липні 2020 року.

Також розміщено коротку характеристику адміністративно-територіального устрою області, міст, районів, та територіальних громад. Вперше підготовлено окремі карти нових районів із інфографікою короткої характеристики кожної територіальної громади, в тому числі надано повний та найбільш актуальний склад населених пунктів, що входять до територіальних громад.

Нагадаємо, за новим устроєм на Херсонщині залишилось п'ять районів, які поділяються на 49 громад. Це Херсонський (центр місто Херсон, населення 470 тис. чоловік), Каховський (центр м. Нова Каховка, населення 224 тис.), Скадовський (центр м. Скадовськ, населення 127 тис.), Генічеський (центр м. Генічеськ, населення 124 тис.) і Бериславський райони (центр м. Берислав, населення 98 тис.чоловік).

Ознайомитися з новим атласом адміністративно-територіального устрою Херсонщини можна за посиланням, передає Херсонська облдержадміністрація.


© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів