Команда Херсонського держуніверситету долучилася до батлів з медіаграмотності

ХДУ, батл, медіаграмотність
У коворкінг-центрі Наукової бібліотеки Херсонського державного університету відбувся відбірковий регіональний раунд Першої всеукраїнської олімпіади з медіаграмотності у форматі брейн-рингу – «Фейкотрощі». Шість команд молодих фактчекерів зустрілися у батлі, аби поборотися за місце у фіналі.

Загалом до заходу долучилися 32 навчальні заклади України, які сформували 30 потужних команд. Керує майбутніми «акулами пера» Херсонського державного університету гарант освітньої програми «Журналістика» І (бакалаврського) рівня, доцентка кафедри української філології та журналістики Ольга Рембецька.

«Команда студентів-журналістів І курсу майже 3 години змагалася у Першій всеукраїнській олімпіаді з медіаграмотності. У форматі брейн-рингу трощили фейки команди шести закладів вищої освіти одночасно. Були неймовірні емоції, апеляції, навіть перерахунок балів. Наша команда «Fake Hunters» діяла злагоджено, професійно та впевнено», – зазначила кураторка-наставниця Ольга Рембецька.

Фактчекери Херсонського державного університету у запеклій боротьбі здобули ІІ місце. Однак студенти не засмучуються, кажуть, що «срібло» додає ще більшої мотивації до удосконалення та подальшої роботи над собою.

Пресцентр ХДУ
© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів