У Херсонському держуніверситеті розробляють нову інформаційну стратегію

ХДУ, Співаковський, інформаційна стратегія
Сьогодні, 26 березня, у Херсонському державному університеті відбулася нарада з питань розвитку та вдосконалення інформаційних ресурсів освітнього закладу. Зустріч відбулася за участі ректора ХДУ Олександра Співаковського, проректорів, деканів факультетів.

Поточну ситуацію можливостей використання хмарних сервісів Херсонського державного університету та їх систематизування окреслила проректорка з інноваційної, міжнародної, інвестиційної діяльності та науково-педагогічної роботи ХДУ Наталія Кушнір. У своєму спічі вона презентувала інформаційну структуру університету. Разом з начальником інформаційно-обчислювального центру Дмитром Щедролосьєвим та керівником відділу забезпечення академічно-інформаційно-комунікаційної інфраструктури Олександром Лемещуком розповіла про сервери, які забезпечують роботу цифрової інфраструктури вишу, про перспективу використання хмарних сервісів, про вимоги до організації дистанційного навчання, захист інформації та можливості, які надає аналіз трафіку.

Ректор ХДУ Олександр Співаковський наголосив, що сьогодні у суспільстві спостерігається тренд на розбудову інформаційного простору: «Розвиток інформаційних технологій у Херсонському державному університеті має багаторічну історію. Ми одні з перших з освітніх закладів в Україні почали запроваджувати цифрові інструменти в фінансово-адміністративній діяльності, розбудовувати сучасну систему комунікацій зі студентством. Університет має численні ресурси, ми архівуємо та зберігаємо великі масиви інформації. Наразі наше головне завдання – зрозуміти та зафіксувати поточну ситуацію, аби мати можливість запропонувати та розробити певні зміни, яких вимагає час. Це перший крок до розробки нової інформаційної стратегії університету».

Також у ході наради обговорили пропозицію введення посади помічника декана з інформаційних технологій, що допоможе уникнути розриву комунікацій між факультетами та профільними службами.

За словами ректора Олександра Співаковського, це має бути внутрішньо вмотивована людина, яка виступить провідником між факультетом та університетом у сфері рішення ІТ-технологій.

Крім того, присутні вирішили організовувати навчально-методичні майстер-класи на базі усіх факультетів для професорсько-викладацького складу, які допомагатимуть застосовувати ІТ-технології у різних сферах життя.

Пресцентр ХДУ
© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів