Гуманітарна комісія Херсонської облради працює у форматі прямого ефіру

комісія, облрада, ефір прямий, Співаковський
Це принципова позиція – все, що розглядаємо, всі рішення, які приймаємо, мають бути прозорими та зрозумілими, - наголосив голова постійної депутатської комісії Херсонської обласної ради з питань розвитку людського капіталу Олександр Співаковський:

- Це засідання депутатської комісії Херсонської облради з питань розвитку людського капіталу було присвячено заслуховуванню звітів за 2020 рік про виконання Програм, якими опікується наша комісія. Звичайно, що йдеться про гуманітарну сферу.

Майже все засідання разом з нами працювала керівниця депутатської комісії з питань бюджету та фінансів Виктория Гавренкова, також маємо ухвалене спільне рішення з комісією з питань соціального захисту на чолі з Михайлом Романієм.

Мова йде про надання допомоги на сплату за навчання студентів з інвалідністю, учасникам АТО. Долучилися до роботи комісії й члени Ради ректорів області на чолі з Юрієм Бардачовим. Комісія запропонувала шановним ректорам взяти участь у розробці та експертизі змін до обласної програми «Розвиток людського капіталу Херсонської області» на 2017–2024 роки.

Разом з управлінням освіти і науки обласної адміністрації на чолі з Тетяною Юшко як раз відпрацьовуємо зміни до цієї програми з урахуванням потреб територіальних громад області у фахівцях. Є бажання розширити перелік спеціальностей та навчальних закладів, за якими можна на пільгових умовах здобувати освіту.

Дякую колегам, запрошеним, доповідачам за роботу. Як і що обговорювали - дивіться у запису трансляції.

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон