На Херсонщині фермер облаштував для земляків зону відпочинку

фермер, зона відпочинку, Єрьоменко
Подарунок для дітей і дорослих зробив фермер з села Бехтери Олександр Єрьоменко.

Власним коштом він придбав ділянку площею сім гектарів і облаштував там ставок. Спершу планував заповнювати його тільки з сусіднього зрошуваного каналу. Та щойно дно майбутнього ставка поглибили, там забили джерела, тож проблема з водою вирішилася. Фермер поставив там альтанки, змайстрував місток і безплатно дозволяє землякам приходити сюди влітку купатися й засмагати.

Такою можливістю вони залюбки користуються, але фермер пішов ще далі: відкрив біля ставку міні-зоопарк із фазанами, павичами, страусами і навіть поні, на якому малечі можна покататися під наглядом інструктора.

Звичайно, на утримання ставкового господарства потрібні гроші. Але його власник не вважає за потрібне брати їх з відпочивальників. Свої витрати Олександр Єрьоменко покриває за рахунок доходів від вирощування зернових культур та овочів, адже обробляє 1 100 гектарів землі. На жаль, його приклад схильні наслідувати далеко не всі місцеві підприємці. У тих популярніший інший вид бізнесу - взяти в оренду шматок берега річки, озера чи моря, встановити там шлагбаум і нахабно качати кошти з гостей під приводом відшкодування витрат на благоустрій.

Сергій ЯНОВСЬКИЙ

На знімку: Олександр Єрьоменко біля свого ставкового господарства.

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів