Як доїхати на Азовське море з Харкова до Генічеська

автобус Харків Генічеськ
Компанія Сервіс Бус багато років успішно займається організацією транспортних перевезень. У розпорядженні перевізника знаходиться власний автопарк сучасних автобусів і мікроавтобусів єврокласу, що дозволяє гарантувати своєчасність і комфорт кожної поїздки, в тому числі і з Харкова до курортів Азовського моря. Сучасні автобуси європейського класу провідних виробників - Setra, Van Hool, Scania - оснащені всім необхідним для комфортної тривалої поїздки.

Поєднання м'якого клімату, теплого моря і гарної природи - запорука гарного відпочинку, саме тому з року в рік на азовське узбережжя спрямовуються тисячі відпочиваючих. Особливість цих курортів в їх універсальності: кожен відпочивальник з легкістю зможе організувати відпочинок мрії. І не важливо, чи буде це економний варіант в затишному приватному секторі, або відпустка в сучасному готельному комплексі - вибір тільки за гостями регіону.

З Харкова на Азовське море на автобусі компанії Сервіс Бус

Ми пропонуємо наступні автобусні напрямки:

Харків - Кирилівка. Автобусні рейси - найбільш прийнятний і вигідний спосіб поїздки до моря. Відстань від Харкова до Кирилівки 506,3 км. Орієнтовний час у дорозі 8 годин 30 хвилин.

Ціна квитка - 350 грн.

Харків - Бердянськ. Відправлення з Харкова і Бердянська відбуваються щодня. Відстань між Харковом і Бердянськом 483,6 км. Час в дорозі 8 годин 30 хвилин.

Ціна квитка - 350 грн.

Протяжність маршруту Харків - Генічеськ 506,3 км, час у дорозі 8 годин. Автобуси відправляються щоденно, кожен пасажир на час поїздки отримує страховку (включена у вартість квитка).

Ціна - 450 грн.

Наші оператори допоможуть оформити бронювання зворотного квитка: Стрілкове - Харків, Щасливцеве - Харків, Ген горка- Харків, Генічеськ (Арабатська стрілка) - Харків.

Щоденні автобусні рейси, що здійснюються компанією Сервіс Бус, дозволяють нашим клієнтам швидко і легко планувати літні подорожі: досить просто подзвонити нам і забронювати місця на потрібні дати.

Оплату можна здійснити зручним для клієнтів способом: онлайн або безпосередньо перед посадкою в автобус.

Подорожуйте з комфортом, подорожуйте з Сервіс Бус.
© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів