У Генічеському районі на Херсонщині чекають допомоги від Уряду

чекають, Уряд, Наш край
З дня на день чекаємо відповіді від Прем’єр-міністра України, Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України на звернення, яке ініціювали представники ХОО ПП «НАШ КРАЙ».

Звернення стосовно майданчика зі 160 тонами старих отрутохімікатів, розташованого за кілька метрів від с.Рикове Генічеського району, що становить безпосередню небезпеку для життя людей. Принаймні, згідно із законом України вони мають її надати в місячний термін, який вже спливає…

Звернення затвердив депутатський корпус Генічеської районної ради Херсонської області, після винесення питання на розгляд районної ради та її органів депутатом від «НАШОГО КРАЮ» Наталею Стегурою, яка довгий час переймається цим питанням.

На рівні області проведено засідання постійної комісії обласної ради з питань земельних відносин та екології, яка ініціювала винесення на сесію Херсонської облради питання до переліку як першочергового для фінансування.

Повернулася до теми й Херсонська облдержадміністрація, адже у 2020 році колишній голова ХОДА "на камеру" пообіцяв розв'язати проблему, але залишив її на рівні балаканини… Знищення отрутохімікатів – це дорого, тому області доводиться чекати на кошти державного бюджету.

Тримаємо ситуацію на контролі, щоб питання не забалакали – йдеться про здоров’я вже не тільки мешканців села Рикове, а й інших навколишніх сіл, а також про курортний сезон, який за кілька місяців.

ХОО ПП «НАШ КРАЙ»
© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон