Херсонський держуніверситет розширює географію слухачів курсів з підвищення кваліфікації

ХДУ, географія слухачів, курси
Протягом двох тижнів у закладі тривав курс підвищення кваліфікації «Фребельпедагогіка». Вчора, 22 березня, 13 працівників закладів дошкільної освіти отримали сертифікати про проходження курсів.

Організацією опікувався Офіс доуніверситетської підготовки, післядипломної освіти та роботи з іноземцями ХДУ. Розробляли програму та проводили заняття викладачі педагогічного факультету. Програма курсу розрахована на представників закладів дошкільної освіти. Таким чином Херсонський державний університет активно розширює спектр освітніх послуг.

Сертифікати про підвищення кваліфікації першим слухачам курсу вручив ректор ХДУ Олександр Співаковський та проректорка з навчальної та науково-педагогічної роботи Дар’я Мальчикова.

«XXI сторіччя – час змін та інновацій. І всі чудово розуміють – якщо не розвиватися, не оновлювати свій багаж знань – ти не будеш цікавий дітям. Однак важливо не забувати те, що було створено історично, а, з іншого боку, слідувати трендам сьогодення. І якщо ми зможемо знайти цей баланс – ми точно будемо успішними», – звернувся до присутніх Олександр Співаковський.

Зазначимо, що педагогічна система німецького вченого Фрідріха Фребеля вивчається на педагогічному факультеті ХДУ вже майже 20 років.

«Ми маємо значний ґрунтовний досвід у цьому напрямку і раді поділитися нашими напрацюваннями з колегами», – зазначає декан факультету Любов Петухова. Також вона відзначила, що окрім освітян з Херсонщини до курсу долучилися представники Чернігівського дошкільного закладу №73 Чернігівської міської ради.

У ході занять учасники засвоювали теоретичні засади організації освітнього процесу в сучасному закладі дошкільної освіти на основі педагогічних ідей Ф.Фребеля. Вивчали історичний розвиток фребелівського педагогічного руху та особливості упровадження педагогіки вченого на практиці.

Директорка Херсонського закладу дошкільної освіти №76, стейкхолдерка педагогічного факультету Олена Устимова, яка відвідувала курс, висловила щирі слова вдячності викладачам. Олена Устимова зазначає, що отримала лише позитивний досвід, адже навчання її мотивувало та надало нові цінні знання. Тож у майбутньому вона також планує відвідувати заняття з іншої тематики.

Пресцентр ХДУ
© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів