Погоджені зміни до бюджету Херсона

Херсон, бюджет, питання
Зміни до бюджету на 2021 рік пройшли погодження на засіданні профільній комісії з питань фінансів, планування бюджету, інвестицій, регуляторної політики та соціально-економічного розвитку, яка відбулась під головуванням Андрія Дмитрієва.

На засіданні бюджетної комісії депутати здійснювали попередній розгляд проєктів рішень, які будуть винесені на пленарне засідання VI сесії Херсонської міської ради. Під час засідання комісія підтримала проєкт рішення (з урахуванням пропозицій комісії) "Про зміни до бюджету Херсонської міської територіальної громади на 2021 рік".

Зокрема, було вирішено за рахунок залишку коштів профінансувати розширення програми «Безпечне місто» та збільшити видатки за міською комплексною програмою «Соціальний захист» ("Муніципальний хліб").

На комісії також активно обговорювалося питання щодо ревізії всієї проєктно-кошторисної документації міста, яка була розроблена, але не реалізована. Депутати дійшли згоди, що варто навести лад із проєктною документацією та закінчити будівництво вже розпочатих об’єктів.

Загалом була розглянута більша частина питань, що виносяться на сесію.

Херсонська міська рада
© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів