На Херсонщині висадився "літературний десант"

письменниця, поетеса, бібліотека, література
Херсонська обласна бібліотека для дітей імені Дніпрової Чайки активно реалізовує проєкти підтримки та популяризації дитячого читання на Херсонщини. Так, 17 березня в Олександрівському закладі повної загальної середньої освіти Станіславської сільської ради Херсонської області висадився літературний десант.

У рамках проєкту «Зустрічі без прощань» сільські діти зустрілися із сучасними херсонськими письменницями Надією Звягінцевою та Юлією Чернієнко. Поетеса Надія Звягінцева в інтерактивній формі презентувала збірку творів херсонських авторів «Гойдалки над степом», а за власною книгою-розмальовкою «Веселий еко-задачник» провела цікаву гру, у якій взяли участь учні молодших класів.

Учні старших класів мали можливість поспілкуватися з Юлією Чернієнко, авторкою книг для підлітків. Під час презентації її книг «Помста» і «Хікі шукають любов» відбулася щира розмова про теми, які хвилюють сучасних школярів: булінг, зрада, стосунки в родині, самореалізація, дружба і кохання.

У молоді з’явилося багато питань, на які авторка відповідала відверто. На згадку від письменниці кожен отримав цитату-побажання. Одна дівчинка була вражена побажанням «Ніхто не зробить тебе щасливою: твори себе, своє життя, свій настрій сама» і вирішила іти з нею по життю.

Закінчилися зустрічі автограф-сесіями та загальним фото на згадку. Бібліотекарі подарували гостинним господарям настільні ігри, які розробив творчий колектив Херсонської обласної бібліотеки для дітей імені Дніпрової Чайки.
© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон