На Херсонщині відбудеться пішохідний туристичний марафон

марафон, хутори, краєзнавство, туризм
В Херсонській області любителів активного відпочинку на лоні природи запрошують у туристично-краєзнавчу подорож з пішохідного туризму на напівмарафонській та марафонській дистанціях «Пізнай Україну – пізнаєш себе», що відбудеться 16-18 квітня 2021 року.

Головна ціль, яку ставлять перед учасниками організатори заходу, – пройти 42 кілометри 195 метрів за заздалегідь визначеним маршрутом. Туристично-краєзнавчий марафон відбудеться під девізом «Немає переможця сильніше того, хто переміг себе».

Розміщення учасників краєзнавчої подорожі буде проводитися на території історико-розважального комплексу «Зелені хутори Таврії». З’їзд та реєстрація учасників розпочнеться 16 квітня о 14:00. Взяти участь у марафоні можуть всі охочі, віком від 14 років (діти допускаються тільки у супроводі дорослих).

Варто наголосити, що учасники заходу несуть повну відповідальність за власне здоров’я. Учасники розміщуються у польових умовах, повинні мати повний комплект спорядження та набір харчових продуктів, місткості для зберігання води, медичну аптечку, намети, ковдру або спальний мішок.

Головне - у марафоні не буде переможців чи переможених. Кожний учасник буде нагороджений дипломом та медаллю за проходження марафону «Пізнай Україну – пізнаєш себе».

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів