Кращий урок в херсонській гімназії

гімназія, урок, Черевань
Херсонська багатопрофiльна гiмназiя №20 iменi Бориса Лавреньова Херсонськоi мiської ради проводить конкурс серед вчителiв на кращий урок, присвячений 206-ій рiчницi даного навчального закладу.

В рамках даного заходу вчитель вищої категорії Вікторія Черевань та учнi 10-б класу запросили кадета Херсонської державної морської академії з Нiгерiї до участi у нестандартному уроцi з англійської мови за темою «Unusal professions vs usual jobs». Урок було проведено на високому методичному рiвнi.

Кадет Рекс Афiaкудуе Медеконг розповiв гімназистам про причини вибору своєї професії та поділився цікавими фактами про свою країну. Учнi гiмназiї отримали задоволення вiд жвавого дiалогу з носiєм англiйcької мови та розповiли Рексу про свої майбутнi професії.

Адмiнiстрацiя Херсонської багатопрофiльної гiмназiї №20 iменi Бориса Лавреньова висловлює подяку ХДМА за творчу колаборацiю у вихованнi молодi.
© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів