У Херсонському держуніверситеті відбулась студентська конференція

ХДУ, конференція, Співаковський
Сьогодні, 17 березня, у Херсонському державному університеті представники усіх факультетів зібралися, аби вперше в історії вишу самостійно вирішити – яким чином будуть витрачені кошти студентського самоврядування. На захід зареєструвалося 83 делегати зі 103 заявлених.

На конференцію були запрошені ректор ХДУ Олександр Співаковський, проректор з соціально-гуманітарної та науково-педагогічної роботи Сергій Кузнецов та голова первинної профспілкової організації ХДУ Ангеліна Руденко.

«Завдання університету не тільки надати якісні знання, але й навчити студентів обирати, причому обирати усвідомлено. Освіта у нашому університеті – це інструментарій для того, щоб амбіції студентів і перспектива їх реалізації знаходили баланс. Якщо цього досягти, то людина буде відчувати себе щасливою», – зазначив ректор ХДУ Олександр Співаковський.

На порядок денний конференції було винесено ряд важливих питань. Серед них – фінансовий звіт органів студентського самоврядування за 2019-2020 навчальний рік; про фінансову основу діяльності органів студентського самоврядування у 2021 році та обрання представників із числа студентів до складу студентської контрольно-ревізійної комісії.

Під час підготовки до конференції вперше студентським самоврядуванням був пройдений увесь шлях від відбору напрямків діяльності до погодження конкретних кошторисів у межах наявного фінансування.

Шляхом відкритого голосування делегати обрали модераторкою конференції голову студентського парламенту Анну Майбу. Саме вона виступила з доповідями за основними питаннями конференції.

Проректор з соціально-гуманітарної та науково-педагогічної роботи ХДУ Сергій Кузнецов зазначив, що остаточне затвердження кошторису студентського самоврядування відбудеться на засіданні Вченої ради університету з урахуванням позиції конфренеції.

Пресцентр ХДУ
© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон