На Херсонщині триває соціальний проєкт "Допомога поруч"

соціальний проект, Допомога поруч
Соціальний проект "Допомога поруч" створений для надання адресної допомоги вразливим категоріям населення. Вже понад 30 тисяч одиноких херсонців отримали продуктові набори.

Ознайомтеся з детальною інформацією за сайті: https://dopomoga.msp.gov.ua/#ahcnor-project

Громадяни можуть звертатися на „гарячі” телефонні лінії, які працюють при місцевих органах влади, та залишати інформацію про потребу в продуктах харчування, засобах особистої гігієни, побутовій хімії, транспортних послугах для доставки цих товарів. Щодня на онлайн-платформі „Допомога поруч” розміщується інформація про потребу в допомозі та звіт про її надання.

Завдяки цьому соціальному онлайн-проекту оперативно визначатимуться потреби, надаватиметься відповідна допомога та соціальні послуги, перш за все, одиноким, одиноко проживаючим громадянам похилого віку, одиноким, одиноко проживаючим людям з інвалідністю, неповним сім’ям з дітьми до 14 років, у тому числі дітьми з інвалідністю та іншим соціально вразливим верствам населення.

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів