Профільна комісія Херсонської міськради погодила фінплан Херсонводоканалу

Дмитрієв, міськрада, фінплан
Сьогодні, 16 березня постійна комісія Херсонської міської ради з питань фінансів, планування бюджету, інвестицій, регуляторної політики та соціально-економічного розвитку підтримали фінансовий план МКП «ВУВКГ м. Херсона».

Також депутати вирішили вивчити детальніше проєкт рішення «Про затвердження змін та доповнень до Переліку об’єктів, на яких доручається управлінню капітального будівництва міської ради виступати замовником та виконувати роботи з будівництва, реконструкції та капітального ремонту у 2021 році», в якому йдеться про реконструкцію приміщень та басейну дитячого садка № 85.

«Велика увага була приділена саме цьому питанню, адже у деяких моментах поспіх не завжди хороший. До чергової сесії з’явиться повне концептуальне рішення щодо нього, яке вже буде обговорюватися всім депутатським корпусом», - зазначив голова комісії Андрій Дмитрієв.

Окрім того, члени комісії обговорювали розширення програми «Безпечне місто», щоб прийняти по ньому виважене рішення та підтримали зміни до бюджету, що стосуються виділення коштів на проведення аукціону щодо процедури оренди приміщення Академічного ліцею ім. Мішукова.

Також члени комісії погодили ряд проєктів рішень, що виноситимуться на чергове засідання VІ сесії міської ради.

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів