На Херсонщині красти газ виходить дуже дорого

газ, херсонгаз, лічильник
За 2020 рік в Херсонській області виявлено 1457 фактів втручання в роботу лічильників газу, підробку пломб на лічильниках, втручання у підземний/наземний газопровід з метою несанкціонованого споживання газу прихованими методами. Загальна сума нарахувань складає 8,3 мильйони гривень.
Іноді споживачі, спокушаються на пропозиції різних осіб з формулюванням “Я працюю у Херсонгазі, усе вирішемо”, або “Я зроблю так, що ніхто не дізнається”. Проте усе таємне стає наявним, і чим пізніше буде виявлено такий факт - тим більше стане сума відшкодування обсягів недооблікованого спожитого газу для власника приміщення.

Якщо факт втручання у підземний/наземний газопровід у 100% випадків підтверджується на місці, то для підтвердження втручання у лічильник або підробку пломб додатково застосовується незалежне трасологічне експертне дослідження - результати якого офіційні та однозначні - втручання було, та яким способом.

Наприклад, втручання у роботу газового лічильника або підробку пломб коштуватиме власнику будівлі від 30 до 100 тис грн відшкодування завданих збитків. Підключити додаткове газопостачання прихованим способом в обхід лічильника газу - від 100 до 250 тис грн.

У будь-якому випадку, відшкодовувати збитки буде власник будівлі, виправдовування що, це зробили родичі або квартиранти, не знімає відповідальності з власника приміщення, а затягування вирішення питання, або уникання від спілкування із представниками газової служби призведе до судового позову та арешту майна, що збільшить суму відкошування збитків майже наполовину, - повідосляє прес-служба АТ "Херсонгаз".
© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон