У депутатів Херсонської обласної ради є бажання взаємодіяти

Співаковський, облрада, доповідь
Так, сьогодні, 12 березня, на запрошення колег з депутатської комісії Херсонської обласної ради з питань бюджету та фінансів, депутат облради Олександр Співаковський доповідав по 4-х питаннях, які попередньо розглянули комісії з розвитку людського капіталу:

- Дуже правильна практика, яку впроваджує керівниця комісії Вікторія Гавренкова – розглядати детально висновки й рекомендації профільних комісій, які стосуються бюджетування, діяльності закладів обласного підпорядкування, тим самим підсилюючи напрацювання колег.

Дійсно, якщо ми хочемо досягти ефективного використання коштів обласного бюджету, розуміти структуру видатків по кожному напрямку та закладу, мати плани розвитку, то співпраця необхідна. Ще декілька місяців і ми почнемо працювати над бюджетом на 2022 рік, а для цього маємо вивчити штатні розписи, кошториси закладів, проаналізувати їх та ухвалити для себе низку принципових рішень.

Йдеться про засади формування видатків по кожному закладу та напрямку і про критерії, за якими має відбуватися фінансування. А ще про те, що у бюджеті будь-якого закладу чи напрямку має бути присутня складова на розвиток.

Всі погоджуються, що фінансового ресурсу більше не буде, але ставати свідками того, як освіта, медицина, культура стагнують та виживають, ми не маємо права. Треба шукати можливості для розвитку.

Про це йдеться у тих висновках і рекомендаціях нашої комісії, які сьогодні підтримали колеги з комісії з питань бюджету та фінансів.

Звичайно, як профільна комісія ми дбаємо про освіту, культуру, спорт, тому рекомендації саме за цими напрямками. Але ж треба пам’ятати, що майже половина видатків обласного бюджету – це саме гуманітарна сфера, тому й увага до них посилена.

Працюємо далі! Тішить, що у колег з інших комісій та фракцій є бажання взаємодіяти, - наголосив Олександр СПІВАКОВСЬКИЙ.
© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів