Складові успіху провідного на Херсонщині підприємства "Агропродукт, ЛТД"

інгредієнти, агропродукт лтд, Хвостов
Херсонщина – унікальний регіон, де співіснують малі, середні та великі підприємства. У кожного з них своя спеціалізація, своя історія, свій «інгредієнт» успіху.

Інноваційний підхід до ведення виробництва, його багатовекторність, впровадження новітніх технологій, систематичне оновлення і зміцнення матеріальної бази, формування колективу з високопрофесійних спеціалістів – ось головні складові успіху компанії «Агропродукт, ЛТД», керівником якої є член правління Всеукраїнської Аграрної Ради, голова представництва ВАР у Херсонській області Володимир Хвостов.

Розвиваючи одне з найпотужніших багатогалузевих підприємств півдня України, Володимир Хвостов від самого початку зрозумів, що головним капіталом компанії є людина. Тому вже давно впровадив програму лояльності до працівників, повний соціальний захист, стабільну та високу заробітну плату.

За його словами, сьогодні Україна страждає від нестачі кадрів та розвитку людського капіталу. Все більше людей у пошуках заробітку й більш комфортного та безпечного життя виїжджають за кордон.

«Наразі колектив нашого підприємства налічує понад 500 працівників у всіх сферах діяльності господарства. Найголовніше завдання – забезпечити спеціалістам гідні умови праці, зробити життя людей кращим, стабільним та якіснішим, аби вони вбачали свій подальший розвиток саме тут. Ми розвиваємо соціальні проєкти, будуємо нові об’єкти та покращуємо інфраструктуру. А високий рівень виробництва, завдяки нарощуванню потужностей, дозволяє виплачувати нашим співробітникам гідну зарплату і надавати якісні умови праці», - наголошує Володимир Хвостов.

Він впевнений, що успішне українське аграрне підприємство обов’язково передбачає баланс виробничої та соціальної діяльності, які є взаємозалежними: вкладаєш найкращі технології в розвиток підприємства – з’являються нові робочі місця – формується професійна команда – бізнес отримує прибуток – реалізується фінансова підтримка.

«Ми також впливаємо на розвиток Херсонщини, наповнюємо бюджет на рівні ОТГ, області, країни. Є одними з найбільших платників податків. Минулого poку всього сплачено податків і зборів 88,13 млн грн. З яких державному бюджету ми сплатили 69,17 млн грн, а до місцевих бюджетів ОТГ від нас надійшло 18,96 млн грн», - зазначає Володимир Хвостов і акцентує на тому, що в стратегічних планах розвивати підприємство.

«Завдання на п’ять років – зробити «Агропродукт, ЛТД» більш рентабельним і розвивати компанію, масштабуючи її, ввести підготовку професійних управлінських кадрів – технічного та операційних директорів, керівників інших напрямків.

Ну і, звичайно, ми готові реагувати на виклики часу. Усвідомлюю, що нині на перший план виходять питання забезпечення продовольчої безпеки і не лише в Україні, а й у світі. Це глобальна проблема для людства. Ми розробили декілька моделей реагування на такі виклики і готові безпосередньо працювати з міжнародними інституціями для забезпечення в тому числі й глобальної продовольчої безпеки», - резюмував Володимир Хвостов.

Аліна ДМИТРІЄВА
© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів