Віталій Булюк: "Наш край" продовжує розбудовувати партійну структуру на Херсонщині

Булюк, партія, Наш край
Сьогодні, 3 березня керівники ХОО ПП «НАШ КРАЙ» та партійці новоствореного Херсонського району провели робоче засідання та зробили «розбір польотів» місцевих виборів 2020 року.

І тут є їх із чим порівнювати, адже з 2015 року, коли партія «НАШ КРАЙ» з’явилася на політичному полі вперше, партійцям вдалося не тільки підтвердити, а й покращити результат електоральних симпатій виборців.

«…Але в умовах постійного зростання тарифів і суттєвого підвищення цін на все, партія, яка відстоює чітку лінію на покращення життя наших громадян, має бути представлена у місцевому самоврядуванні більш вагомо. Тому ми продовжуємо розбудовувати партійну структуру «НАШОГО КРАЮ».

Нашого полку прибуває: Херсонська районна організація тільки за останній час приросла 11-ма новими членами партії і на зустрічі я з приємністю вручив їм партійні квитки. Окрім того, представив і нового керівника Херсонської районної партійної організації «НАШОГО КРАЮ» - це людина з досвідом як нашого партійця, так і керівника місцевого самоврядування, депутат Олешківської ОТГ Павло Потоцький.

Звичайно, ми не оминули ряд проблем, які є в області. Одна з них, це ситуація із лісосмугами на Херсонщині. Захисні полоси залишилися безгосподарними й висять у повітрі. Аби новостворені ОТГ могли взяти їх на баланс, потрібно виконати ряд умов. Зробити це якнайшвидше можна через обласну програму. Це лише одне із питань, яке «НАШ КРАЙ», в тому числі, буде тримати на контролі», - пообіцяв голова ХОО ПП «НАШ КРАЙ» Віталій БУЛЮК.

А невеликим приємним доповненням до робочої зустрічі стали вручення почесних грамот і подяк від керівництва «НАШОГО КРАЮ» однопартійцям і партійним активістам за гарну роботу.

За матеріалами ХОО ПП «НАШ КРАЙ»
© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів