У Херсонському держуніверситеті відзначили переможців конкурсу з правознавства

ХДУ, конкурс, правознавство, школярі
Наприкінці минулого року на факультеті бізнесу і права провели конкурс на краще есе/презентацію з теми «Права людини в Україні і світі» серед молоді шкільного віку. Вчора, 2 березня, у Херсонському державному університеті відбулося урочисте нагородження переможців конкурсу.

Організатори – викладачі кафедри публічного та міжнародного права і правоохоронної діяльності.

Конкурс відбувся у грудні 2020 року до річниці прийняття Загальної декларації прав людини. У Херсонському державному університеті захід проходить вже вдруге. Його мета – проведення правопросвітницької роботи та залучення молоді до правового виховання.

Декан факультету бізнесу і права ХДУ Андрій Соловйов зазначає, що подібні заходи – це ще й чудова нагода зустрітися з потенційними абітурієнтами, ознайомити їх зі спектром спеціальностей, що представлені на факультеті.

Під час заходу декан факультету бізнесу і права Андрій Соловйов та завідувачка кафедри публічного та міжнародного права і правоохоронної діяльності Ірина Риженко відзначили переможців та учасників конкурсу почесними грамотами та подяками. Представники факультету побажали молоді успіхів у перших кроках наукової діяльності, закликали не зупинятися на досягнутому. І, звісно, запросили у майбутньому приєднатися до великої дружньої родини факультету бізнесу і права.

Загалом в інтелектуальному змаганні взяли участь понад 29 осіб. Серед них учні ліцеїв, навчально-виховних комплексів та загальноосвітніх шкіл міста.

Пресцентр ХДУ
© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів