У Херсоні заклад харчування планують перетворити на базу практики для студентів

ХДУ, Універ, студенти
Кафе «Універ», що розташовано у шостому корпусі Херсонського державного університету, незабаром стане структурним підрозділом вишу. Заклад харчування планують перетворити на базу практики для студентів факультету бізнесу і права спеціальності готельно-ресторанна справа.

«Сучасна освіта має носити практичний характер. Випускники Херсонського державного університету мають бути цікаві майбутнім роботодавцям, вміти організувати власну справу», – вважає ректор ХДУ Олександр Співаковський.

Тож швейцарську систему, коли студент бере участь в усіх процесах закладу, планують впровадити в рамках новоствореного структурного підрозділу.

«Метою проєкту не є прибуток, тому ціни плануються нижче середніх у місті. Ми не випускаємо кухарів та офіціантів, а рестораторів, які у майбутньому зможуть відкрити власний бізнес, маючи розуміння про усі процеси та ризики. До того ж, кожен практикант матиме змогу вносити свої ідеї та втілювати теоретичні знання на практиці», – розповіла проректорка з інноваційного розвитку, інвестиційної діяльності та науково-педагогічної роботи ХДУ Наталія Кушнір.

За словами проректорки, створення бази практики також вирішить питання постійного місця харчування для студентів, викладачів та співробітників.

Наразі проходить підбір та оформлення постійного робочого персоналу, закупка посуду та техніки. Також проводиться опитування серед студентів щодо прийнятної цінової політики, складу меню та графіку роботи закладу.

Завідувачка кафедри готельно-ресторанної справи Олена Орленко зазначила: «Створення бази практики в рамках університету дає можливість розвиватися та долучитися до усіх процесів, як технологічних, так і управлінських. До того ж, отримувати при цьому якісну теоретичну та практичну підготовку».

Тож чекаємо на відкриття оновленого «Універу», яке планується у травні! Долучитися до анкетування та висловити свою думку можна за посиланням.

Прес-центр ХДУ
© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів