У Херсонському держуніверситеті триває підготовка до акредитації PhD-програм

ХДУ, акредитація програм
У Херсонському державному університеті відбулася нарада з гарантами освітньо-наукових програм PhD щодо підготовки до майбутньої акредитації.

За словами першого проректора ХДУ Сергія Омельчука, підготовка здобувачів третього (освітньо-наукового) рівня за PhD-програмами є одним із стратегічних аспектів нашого закладу вищої освіти.

Херсонський державний університет вже має успішний досвід акредитації першого бакалаврського і другого магістерського рівнів. І цьогоріч університет готується до акредитації чотирьох PhD-програм. «Відділ аспірантури і докторантури вже провів низку заходів, пов’язаних із підготовчими етапами до акредитації. У нас великий досвід, потужна аспірантська спільнота та досвідчені гаранти. Однак ми маємо зробити чимало серйозних кроків, аби успішно пройти акредитацію», – зазначає Сергій Омельчук.

Під час наради присутні обговорили майбутню акредитацію PhD-програм. Модератором заходу виступила завідувачка відділу аспірантури та докторантури ХДУ Олександра Штепенко. Вона наголосила на ключових моментах підготовчого етапу акредитації.

Також серед розглянутих питань:

– вдосконалення і презентабельність матеріалів по 10 критерію відомостей самооцінювання;

– оновлення освітньо-наукових програм;

– підвищення вимог до аспірантської практики;

– створення реєстру дієвих стейкхолдерів;

– результати опитування серед аспірантів стосовно якості ОНП;

– ефективна побудова індивідуальної траєкторії навчання докторів філософії.

Прес-центр ХДУ
© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів