Херсонський університет розширює кордони міжнародної співпраці

ХДУ, кордони, співпраця
Вчора, 23 лютого ректор Херсонського державного університету Олександр Співаковський провів робочу зустріч з представниками організації «Болгари Херсонщини» – Петром Чумаковим та Юрієм Палічевим.

Зазначимо, що у 2014 році за ініціативи міської громадської організації «Болгари Херсонщини» спільно з Інформаційним центром Європейського Союзу при ХДУ на базі закладу вищої освіти відкрився Центр болгарської культури ім.Святих Кирила та Мефодія.

«Ми маємо великі плани щодо співпраці між двома країнами. У перспективі – по-перше, відкриття дитячої недільної школи, яка акредитована Міністерством освіти Болгарії і буде направлена на вивчення дітьми болгарської мови. По-друге – подвійні дипломи із закладом вищої освіти Болгарії. По-третє – запуск студентських обмінів на прикладі літніх шкіл», – зазначив ректор ХДУ Олександр Співаковський.

Також участь у робочій зустрічі взяла проректорка з інноваційної, міжнародної, інвестиційної діяльності та науково-педагогічної роботи Наталія Кушнір.

У ході зустрічі обидві сторони домовилися переукласти договір про співпрацю, виокремили декілька пріоритетних напрямків співробітництва.

Прес-центр ХДУ
© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів