У Генічеську будуть вирішувати екологічну проблему курортного регіону Херсонщини

Генічеськ, курортний регіон
Робоча поїздка в Генічеський район голови ХОО ПП «Наш край» та голови фракції в Херсонській обласній раді Віталія Булюка, зі спілкування та вручення відзнак активістам і членам партії, передбачувано переросла у спілкування навколо проблем району і про, як будемо їх вирішувати.

- Екологія - це те, що для курортного регіону, має першочергове значення, адже йдеться про привабливість рекреаційної території й, власне, про здоров’я самих мешканців. Тому це питання назріло найперше.

Зараз на території села Рикове (колишні Партизани) лежить близько 160 тонн отрутохімікатів, які колись використовували в сільському господарстві й сьогодні продовжують забруднювати все навколо.

Ми вирішили, що на найближчих сесіях Генічеської ОТГ і районної ради представники партії «НАШ КРАЙ» піднімуть це питання і клопотатимуть про виділення коштів на утилізацію отрути з обласного бюджету, бо там потрібна чимала сума.

Я зі свого боку, проситиму своїх колег по депутатському корпусу Херсонської обласної ради підтримати Генічеський район у цьому питанні.

Що стосується інших проблем, таких як допомога малозабезпеченим родинам, нашкраїнці району взяли їх під свій контроль. А щодо роботи ефективної роботи громади в умовах децентралізації та нового поділу на райони, то домовилися про консультаційну допомогу, - повідомив голова ХОО ПП «Наш край» та голова фракції в Херсонській обласній раді Віталій БУЛЮК.

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів