Херсонка завоювала золото на чемпіонаті України

студентка ХДУ, золото, чемпіон
Студентка ІV курсу факультету фізичного виховання та спорту Херсонського державного університету Яна Лебєдєва завоювала золото на чемпіонаті України з метання ядра.

Нещодавно у місті Бахмут Донецької області провели чемпіонат України з легкоатлетичних метань у приміщені серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату, порушеннями зору та розумово і фізичного розвитку.

Всього у змаганнях зареєструвався 51 учасник з 17 областей України. Перше місце серед жінок посіла студентка факультету фізичного виховання та спорту Яна Лебєдєва: «Я займаюсь метанням ядра з 2015 року. Це не так багато, але моє оточення надихає та допомагає підкоряти нові вершини».

Снаряд вагою три кілограми чемпіонка кинула на 5,73 метра. За словами спортсменки, конкуренція на чемпіонаті України доволі велика.

Декан факультету фізичного виховання та спорту Іван Глухов розповів: «Яна Лебєдєва – приклад справжнього професіонала. Вона багаторазова чемпіонка України та срібна призерка чемпіонату світу. Не дивлячись на напружений графік тренувань, вона встигає гарно навчатися».

Після випуску студентка планує вступати до магістратури Херсонського державного університету та паралельно займатися тренерською діяльністю в параолімпійській збірній України.

Прес-центр ХДУ

Фото Управління з питань фізичної культури та спорту Бахмутської міської ради
© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів