Представників Херсонського держуніверситету відзначили почесними нагородами

ХДУ, нагороди, відзначили
Сьогодні, 22 лютого, на початку засідання Вченої ради відзначили почесними нагородами представників професорсько-викладацького складу та структурних підрозділів Херсонського державного університету.

Почесне звання «Заслужений діяч науки і техніки України» вручили завідувачу кафедри ботаніки, доктору біологічних наук, професору Івану Мойсієнко.

Нагрудні знаки отримали: деканеса факультету комп’ютерних наук, фізики та математики Тетяна Гончаренко та в.о.проректорки з навчальної та науково-педагогічної роботи Дар’я Мальчикова.

Вперше в історії університету іменний фірмовий годинник Херсонського державного університету вручили гарантці освітньої програми «Філологія. Прикладна лінгвістика», що має найкращий результат з акредитації національного агентства із забезпечення якості освіти, доцентці кафедри англійської філології та прикладної лінгвістики Яні Просянніковій.

Також вперше в історії університету науковий ступінь докторів філософії здобули троє викладачів ХДУ: викладачка кафедри теорії та методики дошкільної та початкової освіти Ольга Смутченко; заступник голови Наукового товариства факультету біології, географії та екології Валерій Дармостук; асистентка кафедри загальної та соціальної психології Вікторія Мойсеєнко.

Нагороди про присвоєння вченого звання професора, наукового ступеня доктора наук, вченого звання доцента отримали й інші члени колективу Херсонського державного університету.

Прес-центр ХДУ
© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів