На Херсонщині отримали нову техніку для приборкування лісових пожеж

пожежи, нова техніка,
Відтепер боротися з масштабними пожежами у рукотворних лісах на лівобережжі Дніпра вогнеборцям Херсонщини стане легше, пише Голос України.

Води там набрати ніде, і по неї доводилося їхати за кілька кілометрів до найближчих сіл чи природних водойм. А це - час, за який розбурхане степовим вітром полум'я може охопити цілий масив зелених насаджень.

Однак Держслужба з надзвичайних ситуацій України знайшла можливості для придбання бюджетним коштом трьох автоцистерн, місткість яких сягає восьми тонн. А це вдвічі більше, ніж у схожої техніки на "озброєнні" місцевих рятувальників.

Крім того, нові автоцистерни на базі автомобілів "МАЗ" обладнані лафетними стволами, що дають змогу викидати струмінь води на сімдесят метрів. Для гасіння лісових пожеж, до яких навіть наближатися смертельно небезпечно, такі лафети теж будуть незамінні. Тому автоцистерни загальною вартістю понад 23 мільйони гривень передали саме підрозділам ДСНС у найбільш "заліснених" районах Херсонщини - Каховському, Олешківському та Голопристанському.
© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів