На Херсонщині студентів вчать готувати кримськотатарські страви

Генічеськ, навчання, готування
Як готувати кримсько-татарські страви навчають кухарів-кондитерів у Генічеському ПТУ № 27. Студентам ці навички знадобляться у подальшій роботі, адже ці страви популярні у закладах на морському узбережжі.

Викладачка спеціальних дисциплін Генічеського ПТУ № 27 Ельміра Сідлак сьогодні проводить майстер-клас для першокурсників. Янтик вони готують вперше. В училищі жінка викладає 14 років. Говорить, намагаються готувати страви різних народів.

Вікторія Гаркуша повторює за викладачкою. Кримськотатарські страви готувала раніше але сьогодні, говорить, чекає на професійні секрети: "Вдома вже був такий досвід, але тут якісь секрети, нові технології хочу дізнатись, думаю, що буде цікаво".

Едіє Асанова готує поруч з Вікторією. Дівчина – кримська татарка,тому національні страви вдома на столі постійно. Говорить, часто готують плов, чебуреки, і у кожної господині є свої секрети.

Кримські татари проживають у Генічеському районі, тому попит на знання страв їх національної кухні є завжди , говорить директорка училища Олена Анікєєва. 5 років тому кримськотатарську кухню включили в навчальні плани.


Студентам новація сподобалась, розповідає директорка: "Це різноманітність, їм цікаво, влітко у нас багато продають чебуреки, плов, багато наших студентів працюють на Арабатській стрілці, в пансіонатах, в кафе, у нас дуже великий ринок праці, тому ми задаємо нові направлення у вивченні цих тем".

За матеріалами Суспільне. Херсон.
© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів