У Херсонському держуніверситеті з'явився новий сучасний простір

ХДУ, простір, аудиторія
У Херсонському державному університеті відбулося урочисте відкриття першої спеціалізованої аудиторії для змішаного типу навчання на факультеті української й іноземної філології та журналістики. Новостворений освітній простір обладнаний сучасними технічними засобами відповідно до стандартів для організації змішаного навчання.

Змішана форма навчання – це відповідь на виклики сьогодення, розширення можливостей закладу вищої освіти та відкритість для всіх категорій здобувачів освіти.

Варто зазначити, що це пілотний проєкт, ініціатором якого є ректор ХДУ Олександр Співаковський. Основна мета – підвищити якість освітнього процесу. Оскільки стандартного, класичного здобуття освіти без змішаної форми вже неможливо уявити. Тож незабаром біля 50 подібних аудиторій будуть відкриті на кожному факультеті.

А оскільки аудиторія для змішаного типу навчання, то й частина гостей була присутня на урочистій події дистанційно – за допомогою Zoom-зв’язку. Можливість підключитися до заходу мали усі охочі. Протестувати якісний зв’язок мав нагоду й особисто ректор ХДУ Олександр Співаковський.

«Херсонський державний університет – корпорація по обслуговуванню освітніх інтересів студентів. Ми створюємо відповідну екосистему, де студент має можливість стати успішною людиною. Адже успішна людина – щаслива людина».

За словами ректора, у майбутньому у нашому закладі вищої освіти планується розвиток й удосконалення матеріально-технічної бази. Студентству ректор побажав використовувати інфраструктуру університету для власної капіталізації.

«Успішний студент – це архіуспішний випускник! А саме випускники створюють ім’я та репутацію Херсонського державного університету», – наголосив Олександр Співаковський.

Перший проректор Сергій Омельчук зазначив, що можливості Херсонського державного університету – безмежні: «Ідея створення аудиторії виникла наприкінці минулого року. І за два місяці ми реалізували її».

Проректорка з інноваційної, міжнародної, інвестиційної діяльності та науково-педагогічної роботи Наталія Кушнір відмітила, що даний проєкт підтверджує, що весь колектив університету працює над створенням гарних умова для навчання студентів.

«Спеціалізована аудиторія – приклад нового освітнього простору і, насамперед, це свідчення того, що Херсонський державний університет реалізує модель розвитку, яка відповідає вимогам сьогодення. Студенти зможуть отримати нові знання, а викладачі – обмінятися методичним напрацюванням та досвідом», - наголосила декан факультету української й іноземної філології та журналістики Ірина Гоштанар.

Також для присутніх продемонстрували як функціонує новий освітній простір: провели пробне заняття з граматики англійської мови.

Від студентства виступила голова студради факультету Ольга Ларіна: «Ми пишаємося, що навчаємося в університеті, де життя студентів є насиченим не тільки освітніми й творчими заходами, а й користуємося сучасною матеріально-технічною базою».

Прес-центр ХДУ
© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів