Херсонським студентам запропонували долучитися до адвокатської еліти

еліта, студенти, адвокати, ХДУ
У залі-трансформер Херсонського державного університету відбулася зустріч провідних адвокатів Херсонщини з студентами факультету бізнесу та права. Слухачам презентували молодіжний комітет Національної асоціації адвокатів України «UNBA NextGen».

NextGen - об’єднання кращих адвокатів України, що засновано у 2018 році та діє у 18 областях нашої держави. Мета організації допомогти студентам, юристам, помічникам та молодим адвокатам, які тільки прийшли у професію максимально комфортно адаптуватися, залучитись підтримкою та порадами більш досвідчених колег. Піклування про майбутнє працевлаштування випускників, організація проходження практики у провідних компаніях, підприємствах - це завдання університету, вважає ректор Олександр Співаковський.

Він підтримує ініціативу факультетів та кафедр зі стейкхолдерами: «Ми намагаємося створити таке середовище в університеті, у якому кожен студент має змогу вчитись краще, практика - невід’ємний елемент навчання. Для нас важливо, аби студенти отримали диплом, якому довіряють».

Голова адвокатського об’єднання «Сергет та партнери», член Національної асоціації адвокатів України та випускник ХДУ Володимир Сергет розповів: «Комітет NextGen - це унікальна можливість, яка надасть змогу студентам отриману теорію застосовувати на практиці. Важливо відчувати знання, бо коли від них залежить майно чи доля інших людей треба бути досконалим».

Майбутнім юристам запропонували долучитись до команди «UNBA NextGen», отримати практику та відчути себе частиною професійної організації.

Декан факультету бізнесу та права Андрій Соловйов поділився враженнями від зустрічі: «Я економіст, але мені було дуже цікаво, навіть замислився отримати правову освіту. Маю надію спілкуватися і надалі з організаторами, як із майбутніми стейкхолдерами. Обов’язково їх запросимо провести декілька лекцій на нашому факультеті».

Прес-центр ХДУ

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів