У Херсонському державному університеті відновилися заняття для студентів третього покоління

ХДУ, заняття, студенти
У Херсонському державному університеті відновилися заняття для молодих душею студентів – слухачів Університету третього покоління.

Вчора, 15 лютого, для потенційних учасників проєкту провели організаційну зустріч, під час якої ознайомили з особливостями навчального процесу та переліком занять.

Вже третій навчальний рік у Херсонському державному університеті успішно реалізовується проєкт «Університет третього покоління», започаткований ректором ХДУ Олександром Співаковським.

У рамках проєкту кожен факультет представляє свою тематику і пропонує різнопланові заняття та майстер-класи – робить усе можливе для того, аби кожен молодий душею студент мав можливість відкритися по-новому та реалізувати себе.

За результатами 2018-2019 навчального року сертифікати слухачів Університету третього покоління отримали близько 60 людей поважного віку. Минулого навчального року у зв՚язку з карантином заняття у ІІ семестрі не проводилися. Набір на І семестр цього навчального року складав 80 слухачів, які займалися на всіх факультетах ХДУ (близько 15 курсів за різними напрямами, які проводили 35 викладачів вишу). Висловили бажання відвідувати заняття у ІІ семестрі вже понад 60 слухачів Університету третього покоління.

Вітаючи присутніх ректор ХДУ Олександр Співаковський зазначив: «Університет третього покоління продовжує роботу. Ректори змінюються, а традиції піклуватися про людей поважного віку залишаться. Ми підтримуємо філософію «Life-long Learning» – навчання протягом життя. Для нас головне, аби ви відчували, що на пенсії життя не закінчується і ви потрібні суспільству. А Херсонський державний університет – чудовий майданчик для реалізації вашого потенціалу». Також ректор запропонував провести серед слухачів Університету змагання у басейні ХДУ.

У свою чергу, проректор з соціально-гуманітарної та науково-педагогічної роботи Сергій Кузнецов надав ідею проведення перегляду фільмів в актовій залі. Також він наголосив, що по завершенню зустрічі всі охочі зможуть ознайомитися з переліком напрямів навчання та занять для відвідувань.

Приємним сюрпризом для потенційних учасників проєкту стали запальні та яскраві виступи студентів та художніх колективів факультету культури і мистецтв ХДУ.

Тож попереду на молодих душею студентів чекає чимало цікавих та насичених днів у Херсонському державному університеті!

Прес-центр ХДУ
© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів