Студенти Херсонського держуніверситету влаштували двобій краси та сили

студенти, двобій, ХДУ
До Дня закоханих у Херсонському державному університеті відбувся запис телеверсії шоу «Хто найкращий?». Захід такого формату запровадили у виші вперше, а ініціювала його проведення активна та креативна молодь нашого навчального закладу.

Взяти участь у романтичному двобої міг кожен студент. Молодь поділилася на дві команди – хлопців та дівчат, у кожній по 5 студентів на чолі з капітаном. У залі були присутні й глядачі: справа – дівчата, зліва – хлопці. Тож учасники не залишилися без підтримки: шалені оплески та вигуки лунали від студентів-глядачів.

Всього відбулося 5 раундів. За перемогу в кожному з конкурсів учасники отримували 500 гривень, а за правильну відповідь на бонусне запитання – 100 гривень.

Суддею шоу став проректор з соціально-гуманітарної та науково-педагогічної роботи ХДУ Сергій Кузнецов.

«На жаль, у період пандемії ми не мали змоги запросити велику кількість студентів до актової зали. І тому було прийнято рішення зробити запис конкурсу, який незабаром усі зможуть переглянути на YouTube-каналі Херсонського державного університету», – розповів проректор.

А успішно втілила проєкт у життя справжня команда професіоналів ХДУ – гуманітарний відділ та StudTV. Для зйомок справжньої телепередачі було задіяно одночасно три професійні камери. Крім того, посприяли гарному запису професійний звук і світло, які були нещодавно встановлені в актовій залі вишу.

Наразі згідно суддівського рішення вже визначена команда-переможець. Однак ми тримаємо інтригу і дізнатися, хто ж переміг у романтичному двобої прекрасних дівчат та мужніх хлопців ми зможемо, переглянувши телеверсію шоу ХДУ «Хто найкращий?».

Прес-центр ХДУ

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів