Туристична галузь Херсонського держуніверситету розширює кордони співпраці

туризм, ХДУ, співпраця
Доцент кафедри готельно-ресторанного та туристичного бізнесу Херсонського державного університету Олексій Макієнко взяв участь у засіданні обласної координаційної ради з питань розвитку рекреаційно-курортного комплексу та туризму. Основним питанням обговорення стала організація належної підготовки та проведення літнього курортно-туристичного сезону 2021 року.

Жваву дискусію серед учасників викликали проблеми розвитку туристичної діяльності на об’єктах природно-заповідного фонду (ПЗФ), які дедалі активніше привертають увагу як місцевих рекреантів, так і гостей Херсонщини.

Нагадаємо, що реалізація освітньої програми «Туризм» у ХДУ передбачає активне залучення студентів-туристів до вивчення туристичного потенціалу об’єктів ПЗФ нашого краю.

Поглиблення співпраці між ХДУ та національними природними парками в межах підписаних угод дозволить не лише підвищити якісний рівень підготовки фахівців з туризму, але й посприяти у розгортанні туристичної діяльності на об’єктах ПЗФ.

За підсумками засідання координаційної ради було погоджено перелік відповідних заходів для розгляду колегії облдержадміністрації.

За матеріалами кафедри готельно-ресторанного та туристичного бізнесу ХДУ
© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів