Херсонський держуніверситет налагоджує співпрацю з Херсонською торгово-промисловою палатою

ХДУ, ХТПП, співпраця
Сьогодні, 10 лютого, у рамках робочого візиту до Херсонського державного університету завітала президент Херсонської торгово-промислової палати Вікторія Остроумова.

Гостя зустрілася з ректором ХДУ Олександром Співаковським. Він ознайомив президента Херсонської торгово-промислової палати Вікторію Остроумову з інфраструктурою освітнього закладу. Так, у ході екскурсії оглянули факультети, Наукову бібліотеку, сувенірну крамничку, спортивний бассейн та меморіальний комплекс, що розташований у парковому містечку.


У ході зустрічі окреслили перспективи співпраці. Зокрема, залучення іноземних фахівців, як стейкхолдерів, до освітнього процесу на факультетах. Також обговорили питання запровадження в університеті інноваційних проєктів.

Ректор ХДУ Олександр Співаковський переконаний, що співпраця з Херсонською торгово-промисловою палатою відкриє нові можливості для студентів та викладачів нашого освітнього закладу у сфері міжнародної комунікації та роботи зі стейкхолдерами.

Прес-центр ХДУ
© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів