У Херсонському держуніверситеті готують фахівців соціальних послуг

ХДУ, фахівці, Маринчак
Як налагодити ефективну взаємодію вишу та інтернатних закладів, Центрів соціально-психологічної реабілітації, родин, які виховують прийомних дітей, органів влади обговорювали під час візиту експерта офісу Уповноваженого Президента України з прав дитини Юрія Маринчака.

Пан Юрій розповів про план створення пілотного проєкту за участі студентів та викладачів ХДУ, коли студенти зможуть проходити практику у різних соціальних закладах, а викладачі надавати відповідні освітні послуги тим, хто їх потребує.

На сьогоднішній день на Херсонщині створено 10 центрів соціальної підтримки. Ці заклади надаватимуть кваліфіковану допомогу батькам, які бажають всиновити дитину. До цього їх можуть готувати працівники соціально-психологічної служби ХДУ.

Меморандум про співпрацю Херсонського державного університету, Херсонської обласної ради, Херсонської обласної державної адміністрації має стати наступним кроком на шляху реформування системи інституційного нагляду на Херсонщині.

Для студентів факультету психології, історії та соціології це гарний майданчик для практики, – вважає деканеса факультету психології, історії та соціології Ірина Шапошникова.

Прес-центр ХДУ

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів