На Херсонщині пройде Відкритий літературний конкурс творів у жанрі фантастики

фантастика,фентезі,конкурс
Департамент реалізації гуманітарної політики Херсонської ОДА та Херсонська обласна бібліотека для дітей імені Дніпрової Чайки запрошують дітей та молодь з усіх областей України віком від 12 до 21 року взяти участь у Відкритому літературному конкурсі творів у жанрі фантастики та фентезі «ФантФест».

Мета конкурсу – підтримка творчої юні, допомога у розвитку літературних здібностей, спрямування у русло духовно-творчої діяльності, створення можливостей для творчої самореалізації.

Завдання, яке ставлять перед собою організатори конкурсу – залучення широкого загалу дітей та молоді до активної участі у вітчизняному літературному процесі, підвищення їхнього загального культурного рівня, заохочення до читання кращих творів української й світової літератури у популярних жанрах.

Конкурс проводиться і переможці визначаються у трьох вікових категоріях учасників:

— 12-14 років;

— 15-13 років;

— 17-21 років.

За рішенням журі може присуджуватись Гран-прі конкурсу – визначається незалежно від віку конкурсантів.

Твори, подані на конкурс, розміщуються на веб-сайті бібліотеки імені Дніпрової Чайки без зазначення імен авторів – для проведення відкритого голосування читачів на визначення Призу читацьких симпатій.

Вимоги до творів, що подаються на конкурс:

— твори у жанрах: казка, оповідання, новела, уривок (глава) із повісті, роману; необхідною вимогою є наявність фантастичного або ж фентезійного елемента в сюжеті твору;

— файл у форматі doc або docх;

— обсяг – до восьми сторінок формату А4 (14-й кегль, шрифт Times);

— твір має бути написаний особисто автором (здійснюється перевірка на плагіат);

— на окремій сторінці файлу автор подає заявку, в якій зазначає відомості про себе та контактні дані.

Основними критеріями оцінювання конкурсних творів є оригінальність творчого задуму, нестандартність композиційного втілення, новизна художніх рішень, яскравість та виразність створених образів, літературний рівень тексту.

За результатами конкурсу видається збірка кращих творів учасників – переможців та відзначених дипломами у окремих номінаціях.

Конкурсні роботи приймаються до 15 березня 2021 року включно на електронну пошту fantfest.ks@gmail.com.

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів