Плани розвитку Херсонського державного університету

ХДУ, плани, завдання
На порядок денний винесли поточні питання розвитку закладу вищої освіти. Відкриття комунікаційної аудиторії на факультеті української й іноземної філології та журналістики, проведення онлайн-зустрічей з випускниками та викладачами навчальних закладів області, початок занять з підготовки здобувачів до складання ЄВІ з іноземної мови для вступу на ІІ (магістерський) рівень вищої освіти, підготовка студентів медфаку до тестування «Крок» - ці та інші завдання та заходи у найближчий час заплановані керівництвом вищого навчального закладу.

Сьогодні, 8 лютого у Херсонському державному університеті відбулося чергове засідання ректорату. На порядок денний винесли поточні питання розвитку закладу вищої освіти.

Розпочав зібрання ректор ХДУ Олександр Співаковський. За його словами, у зв’язку з підготовкою до акредитації розпочинається робоча перевірка на факультеті бізнесу і права. Також Олександр Співаковський зазначив, що наразі акцентується увага й на медичному факультеті. «Попереду студентів медфаку чекає тестування «Крок». Ми маємо докласти максимум зусиль, аби іспит пройшов успішно, адже Херсонщина чекає майбутніх медиків на робочих місцях», – наголосив очільник вишу.

Надалі перейшли до розгляду питань проректорів.

Перший проректор Сергій Омельчук зауважив, що відсьогодні, 8 лютого, в університеті стартує тиждень академічної доброчесності. Наказ про відповідні заходи, які проходитимуть за участі зовнішніх модераторів, вже розіслано.

Також Сергій Омельчук проінформував про початок занять з підготовки здобувачів до складання ЄВІ з іноземної мови для вступу на ІІ (магістерський) рівень вищої освіти на базі Офісу іншомовної освіти ХДУ. Наразі процедуру укладання угод пройшли 69 студентів. Крім того, планується проведення занять в онлайн-режимі не лише з англійської, а й інших іноземних мов.

Крім того, перший проректор доповів та докладно проаналізував підготовку до акредитації освітньо-наукових програм третього (освітньо-наукового) рівня, а також направлення здобувачів вищої освіти для участі у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт.

Проректор з навчальної та науково-педагогічної роботи Віталій Кобець представив членам ректорату ґрунтовний аналіз руху контингенту студентів (станом на 31 січня).

Також Віталій Кобець відмітив, що на запити студентів навчально-методичним відділом було підготовлено положення згідно якого студенти можуть ознайомитися із усіма вимогами до написання курсових робіт.

Проректор з фінансово-господарської та науково-педагогічної роботи Максим Вінник анонсував відкриття комунікаційної аудиторії на факультеті української й іноземної філології та журналістики, яка зроблена за стандартами спеціально для організації змішаного навчання. І відкриття відбудеться вже наприкінці цього тижня. «Наша мета – за два роки зробити так, аби інфраструктура нашого навчального закладу забезпечила потреби університету в наданні освітніх послуг», – зазначив Максим Вінник.

Проректорка з інноваційного розвитку, інвестиційної діяльності та науково-педагогічної роботи Наталія Кушнір доповіла про стан роботи системи wi-fi в університеті: «Є складності у роботі мережі в головному корпусі. Та потрібен певний час, аби її налагодити». Проректорка звернулася до членів ректорату із проханням повідомляти про перебої у роботі мережі.

Також Наталія Кушнір акцентувала увагу деканів на сторінки об’єднаних факультетів у соціальних мережах. Та нагадала, що цього тижня відбудеться навчання, присвячене особливостям ведення сторінок у соціальних мережах.

Проректор з соціально-гуманітарної та науково-педагогічної роботи Сергій Кузнецов доповів про проведення онлайн-зустрічей з випускниками та викладачами навчальних закладів області: «Ми активно спілкуємося з абітурієнтами. З 50-и учнів половина виявила бажання вступати саме до Херсонського державного університету».

Прес-центр ХДУ
© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів