На Херсонщині виростили саджанці для молодих лісів

Олешки, саджанці, Яновський
У Олешківському, Дніпровському та Челбурдівському лісництвах Олешківського лісгоспу на Херсонщині планують механізованим способом висадити двадцять гектарів білої акації, і вісімдесят гектарів кримської сосни, причому сосну використають для відновлення зелених оаз на згарищах минулих років.

Головний лісничий Олешківського лісгоспу Марія Глод каже, що саджанців достатньо – їх виростили у власних розсадниках. У кращі часи, коли лісгоспи фінансувалися нормально, в Олешші облаштовували по 350-370 гектарів молодих гаїв на рік. Таким чином вдавалося і компенсувати втрати від пожеж, і розширювати площі під рукотворні ліси, аби стримувати рухливі піски Олешківської пустелі.

Нині у лісівників ресурсів на це замало, тому вони були б раді допомозі волонтерів. Для висаджування дерев вручну запас саджанців також є – було б тільки бажання попрацювати у любителів природи.

Сергій ЯНОВСЬКИЙ
© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів