Депутат Херсонської міськради вимагає виконання постанови Кабміну

Глухов, міськрада, Кабмін, постанова
До депутата Херсонської міської ради Івана Глухова звернулися директори херсонських дитячо-юнацьких спортивних шкіл (ДЮСШ), які фінансуються з міського бюджету.

В своєму зверненні вони просять підтримки у вирішенні питання щодо підвищення посадових окладів працівників ДЮСШ, яке передбачено постановою Кабінету Міністрів України від 14 серпня 2019 року №755 «Деякі питання оплати праці працівників дитячо-юнацьких спортивних шкіл».

- Для підвищення престижності праці працівників ДЮСШ цією постановою встановлені додаткові коефіцієнти підвищення посадових окладів тренерів-викладачів, директорів та інструкторів-методистів, які набули чинності ще з 1 січня 2020 року. Але у м. Херсон додаткові коефіцієнти підвищення згідно з цією постановою не були реалізовані!

На бюджетній комісії ще 22 грудня 2020 року мною було направлено звернення, яке одностайно підтримали колеги. Але в бюджеті на 2021 рік виконання постанови знов не передбачили.

Тож на сесії міської ради від 26.01.2021 був змушений нагадати про цю проблему депутатам та міському голові Ігорю Колихаєву з пропозицією створення робочої групи з цього питання. Наразі отримана відповідь від Управління молоді та спорту, згідно з якою дане питання розглядається профільною комісією та буде на контролі в управління молоді та спорту.


Я, як декан факультету фізичного виховання та спорту Херсонського державного університету та в минулому тренер-викладач ДЮСШ з більш ніж п’ятнадцятирічним стажем розумію проблеми цієї сфери діяльності. Якщо місто не буде розвивати спортивну галузь та підтримувати людей, які віддані своїй праці з дітьми, то йому доведеться розвивати та підтримувати виправні колонії!

Тому фракція «Європейської солідарності» буде робити все, щоб довести цю справу до кінця, адже постанова Кабінету Міністрів України повинна виконуватись, а тренери-викладачі повинні отримати те, що по праву їм належить! - наполягає Іван Глухов.

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів