У Херсонському держуніверситеті презентують власну символіку

ХДУ, крамниця, брендовані речі
Майже рік тому у Херсонському державному університеті розпочалася активна імплементація логотипів усіх структурних підрозділів та факультетів. Робота над впровадженням та вдосконаленням бренду у виші триває і сьогодні.

Будь-який навчальний заклад має свою історію і традиції, один із ключових елементів яких – формування фірмового стилю.

Над створенням «нового стилю» – дизайном і технічною складовою – працювала команда спеціалістів, які намагалися зберегти унікальність емблем. І віднедавна логотипи університету використовують у документах, презентаціях, табличках та на сувенірній продукції вишу.

Наразі триває робота над презентацією нових видів продукції з символікою нашого закладу вищої освіти. Тепер усі охочі зможуть придбати ексклюзивні товари з брендом своєї Alma-mater. Це футболки, бейсболки, книжки, блокноти, магніти, чашки, ручки, олівці та багаторазові захисні маски.

Ідея створення власних товарів виникла ще торік. Авторами задумки виступили ректор ХДУ Олександр Співаковський, проректор з фінансово-господарської та науково-педагогічної роботи Максим Вінник та начальник редакційно-видавничого відділу Олег Іваненко.

«У майбутньому ми плануємо розширити асортимент наших товарів. По-перше, це стосується спеціального одягу з символікою університету для відвідувачів басейну і спортивних зал вишу. Це будуть рушники, спортивне взуття, шкарпетки та шапочки для купання. Ми сподіваємося, що наша продукція буде затребуваною і приноситиме людям не тільки користь, а й задоволення», – зазначив начальник редакційно-видавничого відділу Олег Іваненко.

І вже 5 лютого на другому поверсі головного корпусу Херсонського державного університету відбудеться відкриття першої сувенірної крамнички на базі нашого закладу вищої освіти.

За словами ректора ХДУ Олександра Співаковського, у майбутньому планується впроваджувати продукцію Херсонського державного університету по всьому місту.

Прес-центр ХДУ
© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів