Херсонський водоканал отримав нове обладнання

Херсон, водоканал, Дмитрієв
Тепер дезінфекція води у Херсоні проходитиме інакше: міський водоканал за грантові гроші придбав нове обладнання - установку для виробництва гіпохлориту натрію.

Таке устаткування потрібне для економії та допоможе уникнути залежності від єдиного в Україні виробника гіпохлориту, який є монополістом на цьому ринку, - розповів директор КП "Херсонводоканал" Михайло Чемерис: "Прецедентів таких в Україні ще не було, щоби саме грант пішов на твердий проєкт, європейські кошти. Тому що Україна ще не є членом Євросоюзу і коли ми починали, навіть ще не було механізму, як це зробити".

Це обладнання буде встановлене на насосній станцій водопроводу №4, яка обслуговує Таврійський та Шуменський мікрорайони міста, говорить головний інженер Олексій Савченко: "Дезінфекція мереж міста планується в квітні місяці. Водопостачання здійснюється цілодобово. Вода надходить в резервуар, вона обеззаражується, дезінфікується і подається в мережі, тому це устаткування буде працювати цілодобово. Так як подається вода цілодобово, так буде і це устаткування працювати і проводити обеззараження води", - пояснює Олексій Савченко.

Проєкт реалізовано у співфінансуванні з міським бюджетом. 100 тисяч євро грантових та 20 тисяч євро з бюджету Херсона, - розповів голова бюджетної комісії Херсонської міської ради Андрій Дмитрієв:


Після того, як обладнання встановлять на насосній станції, працівників водоканалу навчатимуть, як ним користуватись.

За матеріалами Суспільне. Херсон
© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон