Херсонський держуніверситет працює під егідою оновлення й осучаснення структури закладу

Херсонський держуніверситет працює під егідою оновлення й осучаснення структури закладу
Сьогодні, 28 січня, під час першого у цьому році засідання члени Вченої ради обговорили стратегічні вектори розвитку Херсонського державного університету та розглянули низку нагальних питань щодо збалансованого та успішного функціонування освітнього закладу.

Засідання Вченої ради розпочав ректор ХДУ Олександр Співаковський. Він наголосив, що важливі питання необхідно вирішувати через консенсус, враховуючи думку усіх членів колективу.

«Багато питань ми розглядали й обговорювали на президії ректорату, нарадах з деканами та засіданні ради ректорів ХДУ. Однак є певні нормативні документи, які ми маємо імплементувати через прийняття рішень на Вченій раді», – зазначив ректор.

Одне з таких питань – внесення змін і доповнень до Стратегічного плану розвитку Херсонського державного університету на 2018-2023 роки. Про що доповів перший проректор Сергій Омельчук.

Представлена філософія розвитку університету базується на трьох взаємопов’язаних складових – інфраструктура матеріальних ресурсів, цифрові сервіси та адміністрування в інтеграції традиційних і трендових бізнес-процесів.

«2021 рік у Херсонському державному університеті пройде під егідою оновлення й осучаснення структури закладу. Ми змінюємо формат освітнього процесу, але якість при цьому не повинна погіршуватися – навпаки має бути пріоритетною у ХДУ».

За словами Сергія Омельчука, потрібна сучасна інфраструктура, яка передбачає створення спеціалізованих навчальних кабінетів уже з 1 лютого. Аудиторії мають відповідати технічним стандартам повноцінного і успішного проведення занять у змішаному або дистанційному форматі.

Також перший проректор наголосив на необхідності оновлення сервісів, розроблення і впровадження сертифікаційних програм.

Вектор стратегічного розвитку університету зумовлений викликами сьогодення і є необхідним для збалансованого та успішного розвитку й функціонування закладу.

Також у ході засідання розглядалися питання, що стосуються результатів наукової, науково-технічної та фінансової діяльності Херсонського державного університету за 2020 рік, підвищення кваліфікації керівного складу та науково-педагогічних працівників і призначення академічних стипендій Президента України та Кабінету Міністрів України студентам ХДУ.

Крім того, на Вченій раді затвердили фінансовий план розвитку Херсонського державного університету на 2021 рік та Положення про Офіс доуніверситетської підготовки, післядипломної освіти та роботи з іноземцями.

З матеріалами засідання Вченої ради можна ознайомитися за посиланням.

Прес-центр ХДУ

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів