Хто наведе порядок на околицях Херсона

Хто наведе порядок на околицях Херсона
Нова влада Херсона прийшла під гаслами вичистити місто від сміття, бо НАМ ТУТ ЖИТИ. Міська влада почала прибирати центральні райони Херсона, а хто контролюватиме наведення порядку на його околицях?

Селище Кіндійка розташоване на східній околиці Херсона, між містом та селищем Антонівка на високому правому березі річки Дніпро, на теперішній вулиці Херсонській.

На вулиці Херсонській, від повороту на Молодіжний пляж, паралельно проїжджій частині в низині розташоване футбольний майданчик, на якому проходять спортивні заходи. Тут тренуються і змагаються як юні футболісти так і дорослі, наділені досвідом, футболісти селища.

І коли підходиш до футбольного майданчика, в районі будинків 101-109 по вулиці Херсонській, і дивишся з високого берега на футбольний майданчик і річку Дніпро, на мальовничий міст через річку, то мимоволі погляд падає на схил засипаний сміттям, відходами, паперами та іншими відходами, які принесли місцеві жителі довколишніх будинків вулиці Херсонській.

Ось тут і виникає питання де наші працівники місцевих рад, депутати, поліція, які повинні стежити за виконанням Правил благоустрою території та забезпечення чистоти і порядку в місті Херсоны.

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів