Монографія науковців Херсонського університету перемогла у конкурсі "Краща книга Херсонщини"

монографія, книга, ХДУ
Переможцем обласного конкурсу «Краща книга Херсонщини» у номінації «Краще історико-краєзнавче видання» стала монографія «Перспективні заповідні об’єкти Херсонської області».

До складу авторського колективу увійшли – Іван Мойсієнко, Олександр Ходосовцев, Ігор Пилипенко, Михайло Бойко, Дар’я Мальчикова, Віталій Клименко, Альона Пономарьова, Марина Захарова, Валерій Дармостук.

Монографія вийшла друком ще влітку минулого року, а на початку жовтня відбулася її офіційна презентація.

У книзі наводяться відомості про цінні куточки природи Херсонщини, для збереження яких необхідно здійснити їх заповідання. Як зазначає один із авторів, професор ХДУ Іван Мойсієнко, ідея створення видання виникла після невдалої спроби резервування цінних природних територій для подальшого створення об’єктів природно-заповідного фонду. Саме тому було вирішено оприлюднити напрацювання у вигляді монографії. Мета публікації – зробити відомості про перспективні заповідні об’єкти широкодоступними, аби залучити для їх збереження більшу кількість людей.

Науковці сподіваються, що вихід книги у світ активізує земляків на боротьбу за збереження незайманих куточків рідної природи, пришвидшить резервування та особливо створення нових заповідних об’єктів на Херсонщині.

Прес-центр ХДУ
© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон