На Херсонщині проблеми з харчуванням у дитсадках

На Херсонщині проблеми з харчуванням у дитсадках
Гроші в бюджеті є, а от харчів, для дітей, котрих за ці гроші мають годувати, немає. Саме така ситуація виникла в місті Олешки на Херсонщині, де батьків малечі, котра відвідує три міських дошкільних заклади, запропонували вибір: або два тижні посидіти із синами та доньками вдома, або скоротити їх перебування у дитсадку тільки першою половиною дня. А обідати з ними уже в родинному колі.

Батьки з цього приводу, звичайно, обурюються – далеко не в кожного є можливість в робочий час доглядати дитину чи бебі-сіттери, з якими її можна залишити. Але чиновники розводять руками: іншого виходу не бачать, пише Голос України.

- Об’єднана територіальна громада з центром у місті Олешки тільки почала формування після виборів. Передачу дитсадків п’яти сільських рад, що влилися до складу ОТГ, завершити встигли. Але ж і міські дитсадки тепер передали у відання абсолютно нової структури – управління освіти, яке є окремою юридичною особою. Доки завершився організаційний період, доки оголосили тендер на закупівлю харчів, час минув.

Тендери мають завершитися з 29 січня по 5 лютого, а потім ще треба укласти договори із переможцями, дочекатися перших поставок продуктів. Але їх запас у дитсадках уже вичерпується, і годувати дітей до відновлення поставок буде нічим. От і довелося влаштовувати позачергові «канікули». Сподіваємося, люди зрозуміють, що це тимчасові труднощі, і повторення їх більше не буде. Кошти на фінансування закупівель продуктів є – це можна гарантувати, - запевняє перший заступник міського голови Олешок Тетяна Гасаненко.

Двотижневі «канікули» мали оголосити також у дитсадках сіл Костогризово, Казачі Лагері, Раденське, яке приєдналися до Олешківської громади. Але з’ясували, що там запас продуктів достатній, аби пережити два критичні тижні. Тому вони працюватимуть.

Фото ілюстративне
© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів