У Херсоні діти йдуть до школи

У Херсоні діти йдуть до школи
З сьогоднішнього дня, 25 січня заклади загальної середньої освіти у Херсоні переходять на навчання офлайн.

Про це повідомила начальниця відділу загальної середньої освіти управління освіти Херсонської міської ради Світлана Омельчук: "Другий семестр розпочався з 11 січня. Через додаткові обмеження, встановлені на період всеукраїнського локдауну, діти навчались удома онлайн. З 8 по 24 січня 2021 року заклади загальної середньої освіти міста забезпечували організацію освітнього процесу з використанням технологій дистанційного навчання. З 25 січня усі підуть до навчальних закладів".

Світлана Омельчук додала, що навчання офлайн буде проходити з дотриманням усіх протиепідемічних заходів: "Це - і масковий режим, і обов’язкове вимірювання температури перед початком навчального процесу, це - і дотримання дистанції, і обмеження у проведенні різних масових заходів".

Таким чином, з 25 січня більше 35 000 учнів виходять на навчання до закладів загальної середньої освіти.

"Щодо закладів дошкільної освіти, то вони працювали без змін на період карантинних обмежень. А враховуючи автономію професійно-технічних училищ, ліцеїв, керівники закладів самі визначають, якою буде форма навчання – змішана чи дистанційна", - розповіла Світлана ОМЕЛЬЧУК.

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів